Grudzień w kwadracie

Minął grudzień, minął 2017 rok. Zaczynamy nowe 12 miesięcy z pustym kontem i pewnie z kilkoma postanowieniami. Ja mam zamiar przypilnować nowy rok, by był jeszcze lepszy od poprzedniego i tyle :)

Grudzień był supermiesiącem. Odwiedziła mnie przyjaciółka, która od jakiegoś czasu mieszka w Turcji. Podjęliśmy z chłopakiem ostateczną decyzję dotyczącą adopcji kociaka i za kilka dni będziemy mieć nowego lokatora! Zawiesiłam kartę na siłownię, bo zima i lepiej siedzieć w domu, i oglądać seriale albo czytać Lackberg. Ja tam szanuję swoją końcówkę roku i mam nadzieję, że kolejne 12 miesięcy będą tak super jak te minione bez kilku minusów.
Teraz łapcie małe podsumowanie i widzimy się w następnym poście :)

1. Późne poranki w łóżku to najlepsza część dnia :) Potwierdzone info. Najlepiej z pyszną herbatą poranną, książką kulinarną znajomej (do kupienia np. tutaj), która już jest upaćkana karteczkami, co muszę koniecznie zrobić i kotem, który zawsze usiłuje wcisnąć się pod kołdrę. Typowa Tonks :)
2. Umilacze poranków? Ulubiona kawa, książka o kawie (do kupieni np. tutaj), słodkości i najsmaczniejsza świeczka w tle, jaką ostatnio sobie zakupiłam :) W ogóle polecam poszperać w TKMaxxie i kupić świeczki z DWHome. Mają bardzo fajne opakowania, które można wykorzystać powtórnie, palą się długo i kosztują 16,99 zł.
3. Świętowaliśmy nie tylko Nowy Rok, ale też zaległą rocznicę bycia razem. Trzymajcie kciuki, by chłopak miał dalej do mnie taką cierpliwość, jaką miał do tej pory :)
4. Kukbuk, gorące kakao z piankami, pidżama, czyli tak wyglądają wieczory idealne w okresie zimowym :)

1. W tym roku, Jarmark Bożonarodzeniowy w Poznaniu przeszedł sam siebie :) Nic tylko robić zdjęcia, pić grzane wino i ogrzewać się przy ogniu :)
2. Mój przystojniak Keris, który po ostatniej wizycie u psiego dentysty stracił dużo ząbków, ale Młodziak się w ogóle nie przejmuje i dalej usiłuje nas pogryźć, gdy coś nie idzie po Jego myśli ;)
3. Warszawę da się lubić! Pod warunkiem, że odwiedzasz superludzi, którzy w lodówce mają wino, sprawdzoną pizzę na dowóz i wygodną podłogę, na której można plotkować do rana :)
4. Regał gotowy na święta :)

Mam nadzieję, że Wasz grudzień był tak samo super jak u mnie :) A po resztę zdjęć zapraszam na mojego Instagrama :)